A TAKIM (BİLGİ)

Bu yıl kulübümüz ilk defa HAZİRAN ayında yapılacak olan bölgesel lig maçlarına katılacaktır, bu maçlar sonucunda önümüzdeki yıl Türkiye Bayanlar 2.liginde mücadele etme hedefindedir.

Bu gelişim ile tesisler, Anadolu liseleri ve özel kolejlerin sayısı artmaktadır. Eskiden özellikle ailelerin bakış açıları ve çocukların voleybol sporuna olan ilgileri ve fizikleri uygun değildi, fakat son yıllardaki jenerasyon değişimi, buraya yerleşen yerli ve yabancı aileler, yerleşik halkla yabancı evliliklerinden ortaya çıkan yeni ve fizikli bir jenerasyon oluşması en popüler branş olan KADIN VOLEYBOLUNUN gelişmesine yardımcı olmuştur. Ailelerin bilhassa kadın voleyboluna olan sevgi ve istekleri burada ciddi bir boyut kazanmış, yeni kulüpler ve spor okullarının artmasına neden olmuştur.

Takımımız bu maçlara hazırlanmaktadır.

A- ALT YAPILAR

Yeni kurulduğumuz için bu yıl alt yapı liglerine katılamadık, ocak ayında okullardan yapılacak seçmeler le, yine başlayacak spor okullarından seçilecek sporcularımızla önümüzdeki yıl alt yapı liglerin de kulübümüzü temsil edeceğiz.