AMAÇ VE HEDEFLERİMİZ

Hedefimiz, bölgesel ligden başlayarak önümüzdeki yıl kulübümüzü 2. TÜRKİYE VOLEYBOL Liginde oynatarak, zaman içinde genellikle kendi yetiştirdiğimiz ve çevre illerden seçtiğimiz genç sporcularla SULTANLAR ligine kadar yükselmek olacaktır.

Bunun için, deneyimli teknik ekibimizin ülke standartlarına göre yaptığı plan ve programla hedefimize hep beraber yürüyeceğiz.

Bu zaman içinde ilçemizden ve yakın çevreden seçeceğimiz sporcuları hazırlayıp A-TAKIM düzeyine getirmek başlıca amacımız olacaktır.

Genç sporcularımızı yetiştirirken bir A-TAKIMI da kurarak bir hedef göstermeyi amaçlıyoruz. Onlar hedeflerini yükselttikçe A-TAKIMININ da hedefleri yükselecek, sporcularımızın da milli takımlarda görev almaları sağlanacaktır. Bunun sayesinde yaşamlarına yön vermeleri, yurt içi ve dışından sağlanacak burslarla da eğitimlerini sürdürmeleri sağlanacaktır.

Kulübümüzün alt yapısından yetişen çocuklarımızla beraber çevre iller ve yurt içinden seçilecek özel sporcular ve Türki Cumhuriyetlerinden seçilecek sporcularımıza da ilçemizdeki eğitim kuruluşlarından aldığımız burslarla hem eğitimlerine katkı sağlamak, hem de iyi birer sporcu olmaları başlıca hedefleriz olacaktır.

Yaz kampları düzenlemek, yurt içi ve yurt dışı turnuvalara katılarak gelişimlerini hızlandırmak amaçlarımız arasındadır.

Aileleri de sistemimiz içinde tutarak onların spor yapmaları, çeşitli aktiviteler düzenlemek, kurulacak komitelerde bilgi ve birikimlerinden faydalanmak hedefinde olacağız.

Spor okulları açmak; kulübümüzün spor havuzunu genişletmek, maddi gelir temin etmek için kış ve yaz spor okulları düzenlemek, bilhassa yazları organize edeceğimiz TAM GÜN spor okulları ile çocuklarımızın gün boyunca sportif ve sosyal aktivitelerle tatillerini sosyalleşerek geçirmeleri sağlamak amaçlarımız arasındadır.