Kayıt İçin Gerekli Evraklar

Kulübümüz için spor okulları çok önemlidir, bu okullar hem sporcu yetiştirmemizi sağlayacak, hem de takımımızın genel ihtiyaçlarını karşılamak için bir gelir kaynağı olacaktır.

 

Bu okullar bizim ana kadromuzda olan baş antrenörümüz ADNAN KISTAK yönetiminde , uzman ve en üst düzey eğiticiler, menajerler ve psikologlar tarafından, ileride çocuklarımızın üst düzey sporcu olmaları için planlı ve programlı olarak yürütülecektir.

Katılmak için sitemizde bulunan formları doldurarak bizimle temasa geçerseniz sizlerle çalışmaktan memnun oluruz.

 

TAM GÜN YAZ SPOR OKULLARI

Bodrum halkının ve özellikle Bodrum dışından tatillerini geçirmek için gelen ailelerin çocuklarına hitaben eğitim, spor, beslenme, ulaşımdan oluşan tam günlük bir aktivitedir. Bu okullarda YÜZME-VOLEYBOL-BASKETBOL-MASA TENİSİ -FOLKLOR-DANS-RESİM-BESLENME-EĞİTSEL DERSLER-VİDEO GÖSTERİLERİ-TİYATRO gibi derslerden oluşan bir program uygulanacaktır.

 

Program SABAH 8.00’de çocukların kendi olanaklarıyla veya servislerle evlerinden alınarak, saat 09.00 tesislerimize ulaşmasıyla başlar. Topluca yapılan sabah jimnastiğinden sonra branşlarına ve sınıflarına dağılırlar.

 

Yüzme- voleybol- basketbol-masa tenisi-dans ve sosyal aktivitelerden oluşan branşlarda öğleye kadar bir spor dalı, bir teorik aktivite dersi gördükten sonra beslenmeleri sağlanır. 1 saatlik uyku ve dinlenme molasından sonra yine bir spor dalı ve bir sosyal aktivitenin ardından, servislerle ulaşımları sağlanarak ailelerine teslim edilir.

 

Bu çalışmalar, yazın 5 haftalık 2 dönem halinde yapılır, kısıtlı bir sayıda yapılacağı için ön kayıtlar bütün bir kış açık olacaktır.

 

YAZ ve KIŞ OKULLARIMIZA, sitemizde bulunan kayıt formlarını doldurup gerekli evraklar ve sağlık raporlarıyla kulübümüz iletişime geçilerek kayıtlar yapılacaktır.